Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Gadgetfan_ #35 üzenetére

    "intézem a hivatalos emaileket" nemtom hány e-mail kapsz, de én megőrülnék, ha a privát kétsorosaimon kívül mást kellene rajta gépelnem, jegyzetelés ugyanez, egyszer vittem be meetingre, hogy na majd most ezen, 10 perc után váltottam azonnal papírra, mert a felét nem lehetett leírni annak, amiről szó volt, az igazgatóságot meg mégsem kérhetem meg, hogy beszéljenek már lassabban, mert a prediktív szótár éppen hülye.

    "használom a céges névjegyzéket, és határidőnaplókat, szinkronizálom mindezeket az alkalmazottakkal" ez hagy ne legyen már munkának nevezve, mailszerver megcsinálja, ez a csapatmunka velejárója.

    "és még egy rakás dolgot csinálok még" rettenet fontos munkafolyamatok lehetnek :)

    akkor most elmondom, miért nem jó munkeszköznek:

    1. rohadt kicsi a kijelző
    2. minden fullscreenben fut
    3. érintő képernyőn gépelni csak annak jó, aki még nem ült egy tényleg jó billentyűzet előtt
    4. korlátozott az office dokumentumok kezelése

    kiegészítő monitorként szoktam használni, annak rohadt jó, ha éppen nem vagyok az irodában, kapok egy kis plusz felületet. ránézni dolgokra szintén jó, de ezt már az előző hsz-ben is írtam, az általad felsorolt munkafolyamatok pedig nagyrészt ebből állnak, megnézel dolgokat. próbálj meg rajta kreálni dolgokat, és meglátod, miről beszélek. inkább egy latitude E62x0, egy dokkoló, meg egy 22"-es monitor.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák