Új hozzászólás Aktív témák

  • MAKKERMANN

    csendes tag

    Engem rohadtul nem érdekel, hogy mennyiből jött ki maga a hardver. nagyon könnyű tartani, hagyon jó minőségi összeszerelés, és ezt meg kell fizetni!
    Azért választottam Air-t mert a piacon nincs még ilyen jól támogatott, így összerakott, és ilyen stabil tablet.
    Bárki bármit mond, szerintem az Apple a tabletkirály (ezt HTC One Max-ról írom), nem azért, mert ő adja el a legtöbbet, vagy neki a legtöbb a nyeresége, vagy a legjobb reklámjai vannak (sőt), hanem azért, mert tabletből az Apple hozza ki a legtöbbet. Kamerán kívül minden tekintetben erősebb bármelyik jelenlegi tabletnél.
    Mondhatjátok hogy nem, de ez sajna igaz. Próbáltam Tablet Z-t, Note 10.1 (2013)-at, de semelyik nem tudott annyira meggyőzni, mint most az Air. Leszarom a hype-okat engem csak a minőség, stablilitás és a használati képességek érdekelnek (Android userként mondom.)
    - Üzemidő
    - Jó szoftverezettség
    - Kiváló súly, összeszerelés
    - Erős hardver
    - Kinézet
    - Majdnem a legjobb kijelző a piacon (Google Nexus 10 64pixellel köbbet mutat)
    - iOS7
    Adriod párti is vagyok, de sajna az akad, mint a f*s. Tapasztalat: HTC One Max, Galaxy S4, Note III, Tablet Z, LG Optimus 4X HD= Eddig senki nem képes Androidra optimalizálni.

Új hozzászólás Aktív témák