Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FPéter

    aktív tag

    válasz bambano #11 üzenetére

    "Egyébként lehet, aki azt a hulladék netet csinálja, az is az inviteltől veszi az uplinket, azért volt már ott. És lehet, az a wifis router, amit te ott láttál, az az internet ott:)"

    Hát ez több, mint valószínű, rengeteg ilyen "internetszolgáltatóval" hozott már össze a sors, akik épületeken belül osztják az Inviteles meg T-Comos lakossági csomagokat.
    Szóval a legtöbb esetben még meg is sértik a tényleges internetszolgáltató szerdőzési feltételeit, hiszen lakossági előfizetőnek nincs joga a szolgáltatás továbbértékesítésére.

    [ Szerkesztve ]

  • válasz bambano #11 üzenetére

    Nem hergelem magam, és nem aggódok, baj nem érhet abból, h nem tájékoztattak megfelelően. Max azt a személyt aki nem tájékoztatott.

    Megértem, h egy szolgáltató kizárólagosságot kér, amiért kiépíti a hálózatot, és ezt meg is kapja. Nyilván aki a kábel TV-t adja, az elsődleges internetszolgáltató is lehet egyben, főleg ha lenne megfelelő minőségű, sávszélességű, és árú díjcsomagja. De az elgondolkodtató, h mindössze egy bérelt Inviteles ADSL-ből áll az ő általuk nyújtott szolgáltatás. Tehát semmi kábelezés a szobákba, csupán egy wi-fi-s jeladó. Hol itt a "kiépített infrastruktúra"? Ebből lesz aztán az extraprofit.

    ps:
    Nem szeretem, ha a helyesírásomra tesznek megjegyzéseket; sokat olvasok itt Logouton, néha borzalmas helyesírással írt postokat látok, vagy akár egybefolyó tagolatlan írásokat, amik amúgy élvezhetők lennének, de a formázás hiánya miatt összefolyik a szemem mire a végére érek. Szvsz ez a cikk amit írtam, az iskolapéldája is lehetne annak, h hogyan kell írni. Nem sokan használnak aláhúzást, dőlt betűt, kiemelt sorokat, tagolást.
    Persze vannak nagyon jól sikerült írások is. Sőt.

    A leáramtalanítással kapcsolatban pedig igazad lehet, de infós topicokban "le downolt szerver", meg hasonlókat is gyakran látni, azt hiszem ez még belefért a "szép magyar nyelvünk"-be. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák