Új hozzászólás Aktív témák

  • Nos, valóban nem fejeztem be.

    A történet vége az lett, h a szálló tulajdonosaival egyeztetett a főnökasszony, és engedélyezték az általam beköttetett Inviteles vonalat, ha már így alakult.
    És oktatást kaptak a portások, illetve a munkahelyemen az összekötő emberke, h többet ilyen ne fordulhasson elő.
    A portán pedig szépen el lett vezetékezve a routerem, onnét kapom a wi-fis jelet.

    Geprombolo, nyilván azért nincsen telefonvezeték a szobákban (amin sima ADSL továbbítható lett volna), mert így olcsóbb volt kiépíteni anno.
    A főnökasszony mesélte, h mikor az épületet építették, az X nevű szolgáltató volt az egyetlen a városban akik vállata, h infrastruktúrálisan kiépíti a kábeltévét, internetet a szobákba. Én mondjuk etikátlannak tartom azt, h valaki a wi-fire azt mondja, h "infrastrukturálisan kiépítettem az internetet.." de hát így nyilván olcsóbb volt, mint bekábelezni saját költségen minden szobát.

    Nem tudtam, h tilos a fűre lépni, bár utoljára 5-6 évesen láttam parkőrt, meg "Fűre lépni tilos" táblákat a parkokban otthon; de ez engem nem érint, én képes vagyok arra, h a járdán közlekedjek. Sőt, lehangol a letaposott fű, néhány méternyi "rövidebb" útvonalért cserébe. Így azokat is elítélem, akik letapossák. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák