Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz bambano #33 üzenetére

    Miért ne lehetne valamelyik része az egésznek 0 day? Nem mintha ezen akarnék épp veled lamentálni.

  • F34R

    nagyúr

    válasz bambano #33 üzenetére

    de tudjuk, es nem hinnem hogy pont az IE8-t tamadnak ilyen exploittal.

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz bambano #33 üzenetére

    Nálad komoly fogalmi zavarok lehetnek... de most nem erről akartam írni.

    Mióta megtudtam a Prohardver címlapján megjelent szakmai írásból, hogy a Windoson butulni lehet és linux alatt könnyebb programozni én már semmin sem csodálkozom.
    Illetve mióta eme cikk szerzője bulvárosan elhíresült az Excel Hiba okozta.... cikkével [link] az ilyen azonnal cseréld az IE8-at című cikkeket már elég nagy fenntartással kezelem

    Visszatérve a Windowson butult tömegekhez meg a Linuxon könnyebben fejlesztő szakik témájához:
    Ezt az ie8-at is lehet linuxon szocializálódott fejlesztő-gyerekek heggesztették másodállásban, és mivel a szívük sem idehúzott, meg nekik nehezebb is volt a kódolás a linuxvilágon kívül, hát bennmaradt pár biztonsági rés.
    Most meg jót röhögnek rajta és lehet megint a pingvin melleket dülleszteni, hogy ilyen Linux alatt nem történhet meg és amúgy is jó alkalom, hogy elmondhassuk az a megoldás hogy lecseréljük az IE8-at.

    Ráadásul ebben a cikkben úgy van összefésülve mintha maga az MS állítaná ezt, a mondatrészek között nincs tartalmi elválasztás:

    "Mivel az IE 8 igen széles körben használt változat, ezért a vállalat közölte, hogy vizsgálják a sebezhetőséget, de addig tanácsokkal segítik a felhasználókat. A legegyszerűbb és legbiztonságosabb módszer a frissítés a következő verzióra (illetve egy másik böngészőre történő átváltás). "

    Kérdezzük mér meg a cikkírót, hogy ez mennyire a szépírói munkásságának terméke, és valóban nyilatkozta az MS, hogy a csere a legjobb megoldás????
    Aki még nem tudná, az újságírás a második legerősebb fegyver. (az első a szex)
    Mint látható az én hsz-emből is, a zárójelezés nem ad felmentést semmi alól, ha a hír forrását nem jelöljük meg.

    --------
    Egyébként tényleg kellenek az ilyen bulváros címek egy IT lapcsalád címlapjára???

    Excel-hiba okozta több európai ország súlyos gazdasági gondjait?
    Internet Explorer 8: tessék azonnal lecserélni!

Új hozzászólás Aktív témák