Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feco78

    csendes tag

    válasz Pro!Petya #31 üzenetére

    Gyorsan teszteltem a BF5-öt multiban. A 8700k 5ghz-n HT nélkül 2560x1440 felbontásban 100%-on megy. Gtx 1080Ti-vel (2Ghz).6 mag így nem elég neki.

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Pro!Petya #31 üzenetére

    Origines játék nem lesz a tesztekben. Egy ideje már eleve nincs. Párszor elmondtuk, hogy miért. Az a gond, hogy az Originnek van egy 24 órás limitje, vagyis ha 5 hardvert cserélünk, akkor 24 óráig nem futtathatjuk az adott játékot. Na most általában 5 hardverkomponenst simán cserélünk pár órán belül (procitesztnél ugye egy váltással rögtön hármat is lehet), tehát egy gépcsere után 24 óráig csak a kijelzőt nézhetnénk, mert az Origin nem engedi meg az alkalmazás elindítását a következő cserével. Az EA sajnos nem ad több kódot, mert próbálkoztam azzal, hogy ha létrehozunk több profilt, akkor esetleg kapnánk még hozzáférést a játékhoz, de ezt a vállalat nem engedi meg, annyit írtak, hogy vegyük meg annyiszor a játékot, amivel az igényeinket ki tudjuk szolgálni. Csak megjegyzem, hogy a Steamen (és a UPLAY-en) ez úgy megy, hogy az ilyen limites játékoknál van press verzió (vagy emelt jogosultság), ahol a limit nem él, hogy ne szopassuk egymást ilyen hülyeségekkel, mert ezeket úgy sem szórakozásra vesszük meg. És a mi laborunkba azért háromszor-négyszer meg kellene venni egy játékot, hogy sose ütközzünk limitbe. Szóval jók lennének ezek a játékok, ha az EA egy hangyakukinyit megengedőbb lenne felénk, és észrevenné, hogy marhára nem játékra használjuk a profilunkat.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • Kroni1

    veterán

    válasz Pro!Petya #69 üzenetére

    Nem hiszem hogy ez minden fanyalgás oka, hisz a heti egy ilyen cikk már nagyon uncsi lenne egy idő után, és nem lenne mibe belekötni. Egyszerűen csak annyi a lényeg, hogy valamibe mindig bele kell kötni, erre van igény és kész. :)

    ON: Szerintem örüljünk hogy nem csak a külföldi cikkekből kell értesülnünk mindenről, hanem magyarul is tudunk a témáról olvasni! Aki igazán tájékozódni akar, az nem hiszem, hogy egyetlen oldalon nézelődik, én olvasom a nagyobb külföldi oldalakat, de szeretem a PH-s cikkeket is. Jó ha többféle tesztkörnyezetet is láthatunk, ezek együtt tudnak teljes képet adni szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák