Új hozzászólás Aktív témák

  • Ed_007

    aktív tag

    válasz sonye #96 üzenetére

    "Olvasni sok dolgot olvastam, amik semmi konkrétat nem adtak."
    Ez nem betanított munka, ahol a kettes alkatrész bütykét mindig a hármas alkatrész vájatába kell illeszteni és akkor tuti...
    A megtanultakat alkalmazni kell.
    A "semmi konkrét" olyan, mintha jogosítvány megszerzése előtt leszólnád a forgalmi gyakorlatot, hogy te másik sarkokon szoktál kanyarodni, mint ahol vezetni tanultok, ezért a forgalmi gyakorlat nem ad semmi konkrétat.
    Ha elmész (például) egy HTML vagy WordPress tanfolyamra, ott is az elveket tanítják meg, de rajtad áll, hogy melyik template-et vásárolod meg, és azt hogyan paraméterezed, vagy milyen plugint választasz és illesztesz hozzá.
    A HTML vagy WordPress tanfolyam sem rossz attól, hogy "konkrétan" nem mondta meg, hogyan tudod megcsinálni, hogy a honlapod jobb felső sarkában a pálmafa levele bólogasson, mintha szél fújná... (csak egy példa).
    Bocs, hogy túlbeszéltem, de szerintem sokkal előrébb járnál, ha a panaszkodásra fordított idődet és energiádat önképzésre fordítottad volna, ha már tanácsadót nem akarsz bevonni. Rengeteg információ van a 'neten (a jogszabályok mellett állásfoglalások a hazai és külföldi hatóságok oldalain, a beszélgetést indító antológiában, tanácsadói oldalakon stb.).
    Az elvárás már több, mint két éve ismert, tehát nem két hét alatt kell összecsapni.

Új hozzászólás Aktív témák