Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz axioma #12 üzenetére

    "Egyreszt a vege nem igaz: nem megszuntettek a szamlak ingyenesseget, hanem megszuntettek a szamlacsomagot. "

    :) Ez sem 100%-ban helyes. Volt ilyen is olyan is. Mivel nem követtem végig minden ingyenes számlacsomagot, így nem tudom, hogy milyen arányban szüntettek meg számlacsomagot és milyen arányban változtattak kondíciót. Tudom pl, hogy az OTP azzal játszott sokáig, hogy évekig megújuló kedvezményként adta az ingyenességet (évekig akciós feltételek voltak), így náluk volt olyan számlacsomag, amire csak annyit kellett változtatni, hogy mostantól nem akkora kedvezmény jár.
    Amúgy a végeredmény szempontjából teljesen mindegy. Sőt igazából ha így fogalmazunk, akkor az a bankokat tünteti fel jobb színben. Annak idején sem változtatták meg a számlát és most sem teszik. Továbbra is szimmetrikus. Csak annak idején ez ráfizetéses volt, most meg extra nyereséget hoz.
    Az okokról én is így gondolom. De szerintem jelenleg is hasonló az oka. Mivel az emberek nem váltanak ez miatt tömegesen bankot ezért kivárnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák