Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkopali

    addikt

    válasz #95561216 #54 üzenetére

    kérlek, ezt ne vedd személyeskedésnek, de tényleg csak egy korábbi hszt-t tudok idézni: "Most akkor mit szeretnél? Ingyenes, legális, letölthető, jó minőségű, reklámmentes filmeket?"
    no, ezt úgy hívják, hogy kommunizmus, amiről meg tudjuk, ugye
    árnyaltabban kéne megközelíteni kérdést
    van egyrészt a fentebb idézett álláspont, csak ezzel az a gond, hogy az összes kreatív tevékenység halálát okozná: ha én lennék a világ legtehetségesebb operatőre, de nem tudnék az uralkodó torrent miatt megélni belőle, akkor elmennék menyasszonyokat fotózni, hogy ne haljak éhen, a filmipar meg le van...
    ez nem járható út
    ahogy az sem, hogy a szerzői jogrendszer jelenlegi állapota arra hajt, hogy vajon a rendszerben jó helyen lévőknek hány és milyen ferrarijuk van
    két szélsőség, egyik sem jó
    ha a felhasználó nem fizet a tartalomért, akkor egy idő után nem lesz tartalom, ezt muszáj elfogadni
    ha túl sokat kérnek érte, akkor meg nem lesz vásárló
    nekem azért tetszik ez a kezdeményezés - még igen csíraállapotban van, hajaj, de mennyire -, mert látom benne a kompromisszum lehetőségét
    valamerre el kell mozdulni, az nem jó, ahogy most van

    [ Szerkesztve ]

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • .mf

    veterán

    válasz #95561216 #54 üzenetére

    "Csak átfutottam a listát, de siralmas a kínálat."

    20 film, köztük az Isten városa, a Gépész, az Oldboy, valamint a többiek azt mondják, hogy a Piaf is színvonalas, jó film. A maradék 16 között is lehet még olyan, amiről ugyan nem hallottunk még, de ennek ellenére jó. A kereskedelmi csatornákon nincs ilyen jó arány. S mindezt ingyen. Nem értem, mit sírsz. Szerintem nincs gond a kínálattal, lehet belőle csemegézni, az igénytelenek meg csak nézzék tovább a retekklub és a tévékettő khm műsorát...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • #72042496

    törölt tag

    válasz #95561216 #54 üzenetére

    Mit értesz siralmas kínálat alatt? Ha azt, hogy kevés, ráadásul jórészt kevésbé ismert filmet lehet nézni, akkor oké. Ha azt, hogy ezek gyenge, illetve rétegfilmek, akkor nem oké. Ahogy olvasom a véleményeket, ezekre a fimekre ez általában nem igaz, az általam látott hatból ötre pedig biztosan nem. A Mr. Vengeance a kivétel, az baromi nyomasztó és nehezen emészthető. De hatalmasat üt. :)

    Egy újonnan megjelent DVD film jellemzően nem 5 ezer forint, hanem 3. A régebbieket pedig gyakran egy ezresért is megkapod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák