Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    válasz Henkei #17 üzenetére

    Gondolkodtam egyáltalán reagáljak-e a hozzászólásodhoz.

    - Először is: nem is tudtam, hogy újabban már az is flame-nek minősül ha az ember válaszol valakinek a gondolatmenetére... :U Pedálozna az AMD de egyszerűen ezzel a Phenom II architektúrával bármennyire is akarja nem tudja befogni a Core i7 procikat. Rakj egymás mellé 1-1 azonos órajelen ketyegő Phenom II és Core i7 procit. Vajon melyik az erősebb?
    - A másik: ez a beszólogatás odamondogatás (= flame keltés) amit te csinálsz az amire itt nincs szükség. Senki nem kíváncsi rá. Sem én, se más. Kicsit talán nézz magadba mielőtt beszólogatnál másoknak.

    Az egész arról szólt, hogy "Lehetséges, hogy nem is éri meg AMD-nek csúcskategóriát beérnie". De igen megérné. Mert az eddiginél is többen vennének AMD-t ha övék lenne a legerősebb asztali proci. Komoly reklámértéke, presztízse lenne a dolognak ha a csúcskategóriában is versenyre tudnának kelni az Intellel.

    Kicsit erőltesd meg magad és normális hangnemben válaszolj ha lehet. De tudod mit? Inkább ne is válaszolj! Nem vagyok rá kíváncsi.

    Ja és nem vagyok fanboy. Több AMD-s konfigom volt mint Inteles. Erről ennyit.

Új hozzászólás Aktív témák