Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Ren Hoek #25 üzenetére

    Ilyen hallucináció érzésem csak az első pár percben volt, mialatt összeállt előttem a 3D kép. Pár másodpercig még szemüvegen át is simán maszatos 2D-t láttam, majd furcsa, zajos, rajzfilm szerű képpé állt össze, amiben még csak pár térbeli sík különült el. Kb. mintha sík papírra nyomtatott bábukat helyeztek volna el térben. Na, ez tényleg olyan volt, mint ha nem 3D szemüveget, hanem valami pszichoaktív hallucinogént osztogattak volna a bejáratnál, és a "Kamera által homályosan"-t néznénk. :D De 1-2 perc után ráállt az agyam. Először még csak középre bámulva az épp középre eső tárgyakat láttam térbelinek, és élesnek, a többi mintha ott sem lett volna a vásznon, aztán végül megjelent előttem a téglalap alakú vászon is, amin végig térbeli objektumok mozognak (illetve volt még egy köztes fázis, ahol az orrom által kitakart alsó sarkok kiestek a térlátásból, ez később is előfordult, miután megmozgattam egy kicsit a fejem).
    De ez bőven végbement, még mielőtt a főszereplő elkezdte volna a farkával széttörni a labort. (Lehet hogy már korábban, csak erre a jelenetre emlékszem, hogy itt már teljes volt a térérzékelés.)

    (#28) Tomekk. - Inkább úgy mondanám: "Kemény, hogy épp ez a mozizás volt ilyen nagy esemény." Voltam már mozikban korábban is, ezt most csak azért sikerült kicsit túllihegni, mert a technológiai paraméterek miatt érdekelt az IMAX terem és az Avat film is, de főképp ezek párosa, és persze az tette nevezetessé, hogy csak egy van belőle az országban, tehát nem csak odasétálsz, és veszel egy jegyet, hanem ügyeskedni kell, hogy előre foglalni tudj. A végső lökés, ami miatt még írtam is róla, az adta, amit gondolom olvastál is, hogy összességében csalódás volt.

    Érdekesebb és emlékezetesebb dolgok történtek velem a megelőző este folyamán, csak arról nem fogok írni. :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák