Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    válasz Blizzardking #260 üzenetére

    Én, ha felpörögtem (értsd: anno vizsgaidőszak; egy sűrű, intézős melónap) nehezen állok le, folyamatosan nyugtalan vagyok és ha valami olyan dologba kezdek bele, amiből hasznot szerzek (tudás, vagy valami termék) arra is rápörgök és megmarad ez a nyugtalanító érzés, ha nem nyomok időben resetet, kimerülök és napokig búvalbaszott leszek.
    Na ennek a kezelésére találtam meg a trasht, mert nulla agytevékenységet követel és kikapcsol. Régen ennek a fő forrása a facebook volt (mint fentebb már írtam), de sajna az algoritmusuk elrontotta a newsfeedemet, annyit meg nem ér, hogy állítgassam, amikor a TV-ből is elég mocsok ömlik.
    Szóval, szerintem tartalom nélkül is ki lehet kapcsolódni. Nem is értem, hogy mi ez a megfelelési kényszer, hogy mindig valami hasznosat csináljon az ember.
    Amúgy érzem, hogy nagy lett a támadási felület, ezért előrebocsátom, hogy nem ez a default szórakozásom.

    hcl: Szeret túlozni, gondoltam az anyanyelvén szólítom meg.

    Iscariah: Lehet, de én még mindig tartom, hogy a tömeges fácséfüggés generációs probléma, ami kinőhető. Hülyék mindig is voltak, csak most a facebookon hülyék. Nyilván csak a környezetemből tudok kiindulni, de tiniket leszámítva, korosztálytól függetlenül azok posztolják a Coelho idézeteket, akiktől ezt is vártam.
    Abban egyetértek, hogy az mindenképp rossz irány, hogy kezd egyre jobban megkerülhetetlen lenni.

Új hozzászólás Aktív témák