Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz hcl #124 üzenetére

    Ha megfigyeled, senkinek nem az okostelefonokkal van baja, hanem azokkal az emberekkel, akik totálisan függővé váltak a facebooktól, és az IRL emberi kapcsolataikat telefon basztatásra cserélték le. Többé kevésbé ezt járjuk körül. Ha konkrétan öngólzáport akarsz látni, válassz tetszőlegesen egy telefonos topikot. ;]

    A közösségi média és az amúgyis létező hülyeség viszonyáról - ahogy az információ azonnali elérhetősége mindent begyorsít (a tanulást, fejlődést is), úgy természetesen a hülyeséget is. Akikre ijesztően hat a facebook, azoknak szerintem az lehet a baja, hogy ilyen arányban a felszínesség, az utánzás, a jellegtelenség van túlsúlyban. Egyszerűen elárasztja a fos. Ez eddig is megvolt a fejekben, csak egyrészt nem láttuk így összesítve, másrészt nem hatottak egymásra a marhák, gerjesztve a baromságot.

    Mégegy gondolat, ha megengeditek - nekem ebből a fészbúkos kapálózásból nemcsak az jön le mennyi hülye van, hanem az is, hogy az emberek mennyire vágynak valamire. Mindenki csak okos, elismert, szép és szeretetre méltó akar lenni. Mekkora kiüresedett kétségbeesés kell már ahhoz, hogy valaki ezt úgy akarja elérni, hogy a napi teendőit élőben közvetíti?? Mennyire szánnivalóan magányos dolog már ez? :(
    Tüneti kezelés a magányra. Ezért egy zsákutca. Nem utálni kell ezeket az embereket, meg ledózerolni, hanem inkább sajnálni, mert bajban vannak.

    morgyi - reméltem hogy nem veszed magadra. Neked írtam, de közben alakult a dolog... :R

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák