Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz #72042496 #33 üzenetére

    "Már mitől szeméthalom a B9, és miben jobb a C9, főleg monitorként?"

    Mert olcsóbb legyártani. Olcsóbb cuccokból van összerakva, gagyibb rajta minden. Azért van egy árban a C9-el, mert az emberek összemossák az OLED tévéket. Ha OLED, akkor jó. De ez nem így van. A gagyisága ellenére viszont a tendencia azt mutatja, hogy az emberek a pár tízezres különbség ellenére is megveszik a B9-et. Talán kissé agresszívan beszéltem, amikor szeméthalomnak hívtam, de abban az árkategóriában, amiben mozog, egyszerűen nem éri meg. Rég 250-270-ért kéne adni, viszont az már az SM9000 területe. Akkor meg azt nem lehetne eladni, de azt meg nem tudják lejjebb nyomni, mert "többe kerül gyártani", mint a B9-et - persze az OLED panel gyártása így is drága, de azért nem csak az kerül ám pénzbe.

    Monitorként én egyiket se ajánlanám túlzottan. Nem arra valók. Persze létezik OLED kijelző monitor használatra, meg is kérik az árát - 700ezer -1millió körül, és az még csak a belépő szint mondjuk 32"-es méretben.
    A C9-es pedig azért éri meg, mert kb ugyanaz, mint az E9, és a piacon a jelenlegi árával csak kevés tv veszi fel a versenyt. (Samsung részről pl q85, q90)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák