Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3psilon

    aktív tag

    Érdekes videók.
    Osztom a többiek véleményét, napi 8 órában nem lehet hadonászni meg szövegelni. Sok esélyt nem látok arra, hogy a jó öreg billentyűzetet lecseréljék, amit mindenki megtanult. Ki szeretne váltani?

    Ami szerintem szuper lenne, az az elektronikus papír (szépen csatlakozóval az újságosnál feltöltöm rá amit olvasnék vagy otthon a netről) és az automatizált ház egységes vezérléssel. Mindkettő megvalósult, már csak el kéne terjednie.

    Véleményem negatív része pedig, hogy az emberiség állandó igénye, hogy mindig a jövőbeli (!) többet és jobbat hajkurássza, nem teszi a világot jobbá.
    Persze ez a fogy. társadalom alapja meg mit tudom én, de szerintem *sokkal* fontosabb dolgokra is lehetne koncentrálni, mint hogy még a s*ggemet is kijelzős, intelligens vécépapírral töröljem ki.

    Az utópiákhoz annyit, hogy hát igen, Asimovnál ilyenkor már azért megjelentek az első pozitronagyas robotok meg ilyesmi :)
    A szingularitásról hallottatok már? Egyesek attól paráznak (persze, jobb dolguk nincs).

    Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

Új hozzászólás Aktív témák