Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz cog777 #6 üzenetére

    "Ha nekem ilyen problemaim lennenek linux alatt, mar regen bevagtam volna a bongeszot egy docker kontenerbe :D"

    Akkor talan nem neked szol a cikk szerintem. Mamamat felhivom majd poenbol delutan, hogy dobja be a bongeszot egy docker kontenerbe. Feltehetoen ramhivja a mentoket, mert biztosan bevettem valamit.
    Az a baj, hogy az nem segit hogy mi bedobaljuk a bongeszot egy dockerbe, mert erre nemhogy a userek 0,01% nem kepes, de meg csak azt se tudja mirol beszelsz. Out of the box megoldas kell, mert az tud terjedni amit barki meg tud csinalni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz cog777 #15 üzenetére

    Az a baj, hogy a biztonsagos internetezes ott _tudna_ elindulni, hogy gondolkodnak a userek. Hidd el nekem, hogy teljesen mindegy mit csinal az MS , azon o sem tud segiteni, hogy a userei balfaszok. En ezt onnan kozelitenem, hogy ha nem is a 60 eves marcsiknal, de legalabb az epp felnovo generacional nagyobb hangsulyt fektetnek az informatikara. Nem az ms-el van a baj, o egy sw gyarto, nem az o feladata megtanitani a vilagnak, hogy miert nem kattintunk "te vagy a 100.000.000 latogato, haver, nyertel egy iphone X-et" linkekre. Sajnos gyorsabb utemben terjedt el az internet, mint ahogy az szukseges lett volna, most boldog boldogtalan hozzafer es az egyetlen taptalaja annak a szarnak ami ma IT-ben folyik az az ostoba user. Akibol sokkal tobb van, mint kellene.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák