Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Dani_kp #13 üzenetére

    Látom most nagyon mellélőttél :D Nembaj, megpróbáltad. Az embereknek is helyén kéne kezelniük magukat.

    (#15) enginev3.0: Ez máshol is probléma, én is dolgoztam olyan munkahelyeken, ahol a felsőbb vezetők némelyike elfelejtette, hogyan is beszélhet a beosztottal, illetve milyen munkarend van, milyen feladatokat oszthat ki. Nefélj volt is rotáció rendesen, persze nem ő, hanem az alatta lévők közül. Sajnos ha valaki elér egy szintet, ő már nem lehet hibás, csak az alatta lévők...

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Dani_kp #19 üzenetére

    Akarok én veled most eszmét cserélni? Nemigazán. Szervízrészlegen dolgoztam tesztelőként, azaz összerak, tesztel, szétszed, következő. Monoton, unalmas, kevés szabadidővel. Másfél év után elég lett belőle.

    (#21) sakal83: Ez kimaradt, de vannak ismerősök Koreai gyártónál, néha tényleg nem őszinte a mosolyuk. Én a német/lengyel felső vezetők nagy részét is tökhülyének tartom, mert amilyen elvárásokkal jöttek, a fülünk 4 felé állt tőlük. Mindezt kb. olyan bérezésért, hogy a cég még nullszalldóra se jött ki.

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

  • szaszyka

    senior tag

    válasz Dani_kp #53 üzenetére

    Pontosan,mindig a szép,és a jó.Az isérdekesviszont, hogy általában a magyarvezetők mentalitásával,stílusával van a legtöbb gond,mert sokszor a külföldi vezető fényévekkel normálisabb a magyar,magát benyalt "főnöknél". Látszik is, hogy itthon évek, évtizedek óta, de talán sosem volt vezetői képzés a felsőoktatásban. A legtöbb magyar főnök egy rabszolgahajcsár, de sem vezetői készségek, sem szakmai hozzáértés hiányában szenved a legtöbb. Ha minden megy szépen akkor királyok, ha valami gebasz van,akkor egyből a kapkodás, fejetlenség, és egyből előkerül a szép szó a beosztottal szemben, hogy segítsen megoldani a problémát. Saját sztori, hogy a 21évesen, esti suliban érettségizett frissen kinevezett vezetőm közölte, hogy ő azért vana cégnél, hogy gondolkodjon,a melós pedig dolgozzon gondolkodás nélkül.Ő volt a király. De amint valamiapró,alapvető probléma keletkezett,lefagyott. Mégaz embereit semtudtabeosztani, kimit csináljon,csak remegett egyhelyben állva. Ez nemegyedi eset, nagyon sok cégnél ilyenek a vezetők. Az ilyeneket felesleges trenirozni, mindenféle coach-okat, trainereket felbérelni,mert az ilyen birkákon nem lehet segíteni, Pont pár hete mesélte egy fuvarozó emberke, hogy nem szeret a Samsunghoz sem mennifuvarért,mert a logisztikai részlegük egy káosz. állítólag.
    Tanulni kell,vállalkozni,mert amíg "csak"egy alkalmazott az emberke, addig biorobotnak számít, legyen akármilyen pozicióban...

    Lenovo Thinkpad X220 :D

Új hozzászólás Aktív témák