Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxbury

    őstag

    válasz atti_2010 #94 üzenetére

    Én a helyedben vettem volna abba a konfigba egy X6-ot 35-ért újonnan 3 év garival. Felrántod 3.6-3.7-re mondjuk és hidd el tovább elég lett volna, mint ez. Meg ugye ott az L3, meg a 6 mag.

    6850 mellett használom én is, ahogy Te. Egy jó ideig csak a VGA-t kell cserélgetni majd.

    Idle fogyasztásban meg az a különbség elég sok idő alatt térülne meg, de ahhoz nagyon kockának kéne lenned, hiszen egész nap kellene mennie a gépnek.

    Attól függetlenül nagyon jó processzornak tartok ezeket. Bár, ha engem ilyen APU-s dolgok érdekelnének, meg mellette a fogyasztás, akkor csak is BRAZOS. Nővéremnek BRAZOS-os laptopot (450) vettem amúgy, amikor rám bízta a dolgot. Nagyon jó, tetszik.

    + Ugyebár vettél 40-ért egy Athlon II X4 640-et, kicsit kisebb fogyasztással + egy IGP-vel. Mondjuk az az IGP nem rossz., de ha csak a költségeket nézzük, akkor ugyebár + 1 FM1-es alaplap is kell. Nekem személy szerint jobban megérte volna egy AM3/ + -os lap, bele egy Athlon II X4 + egy diszkrét vga. És akkor 2-3 év múlva csak azon kell gondolkoznom, hogy milyen VGA-t vegyek bele.

    Meghát ugye az eladás. Szerintem jóval kisebb a kereslet 1-2 év múlva az FM1-es lapokra, mint egy AM3+ -ra mondjuk.

    [ Szerkesztve ]

    | Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

Új hozzászólás Aktív témák