Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Meteorhead #17 üzenetére

    A Technical Preivew az kémkedhet, az a dolga hogy infomrációkat gyűjtsön a teszben résztvevőktől..

    DE

    A végleges változat már ne tartalmazza ugyanazt az adatgyűjtést!!!
    Probléma 1.) A gépem tartalma az én magántulajdonom, akár csak a cég belső információ. Viszont az Enterprise Verzió is alapból minden adathalász Service-t és Task-ot elindít közvetlen telepítés után. Ugyan "kikapcsolod" őket (mert engedi) de mégis futnak tovább. Csak a fentebb(lentebb) beírt módon lehet valóban kikapcsolni ezeket. Ami szerintem kicsit gáz

    Probléma 2.) A Technical Preview megy tovább így ha abban meghagynák a személyes adataimra és szokásaimra való vadászatot azért senki nem morogna (hangosan) mert mégis csak egy tesztelésre és social-fejlesztésre szánt verzióról van szó. Viszont a HOME (érted: OTTHON) verzióból kilőhetnék ezeket a szolgáltatásokat és policy-ket.

    Az MS szerintem még megjárja majd az EU-val is. Ha már a böngésző választást belekényszerítették a Win7-be akkor az adatgyűjtési mizéria is tuti évekre ellátja pénzzel az ügyvédeket és jogászokat.

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák