Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Vesa #3 üzenetére

    Nem kell sehová semmit tiltani, csak valahogy azt kell elérni, hogy mindenkinek legyen elég agyi és időbeli kapacitása ahhoz, hogy meg tudja értetni a gyerekével, hogy ezeknek a Facebooknak, meg a rajta terjedő dolgoknak, meg úgy a világ dolgainak (pl. a 2 dollárból csinál 200 dolláros sportcipő vagy a celebek) mennyi az értéke, hol a helye.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • alevan

    őstag

    válasz Vesa #3 üzenetére

    Ne kelljen lefutni megint azt a néhány kört. A facebook egy nagyon jó és olcsó platform úgy cégeknek mint civil szervezeteknek, állami szervezeteknek (és nem utolsó sorban celebeknek) a civilekkel, kliensekkel való kapcsolattartásra. Már csak emiatt is marhaság lenne értelmetlennek nyílvánítani.

    Ha nem lenne facebook, lenne helyette más. A nép nem a facebook-tól butul. Ő csak nyílvánosságra hozza a butaságát.

    (#5) FLATRONW :W

    Már megbocsáss, de te felfogod, hogy mit mondassz?

    Maga a játék nem olyan hülyeség. Anno, mikor egyetemista voltam, mi is csináltunk hasonlót. Egy napig elérhetetlennek kelett lenni. Ha ez sikerült, akkor este buli a tiszteletedre. Ha nem sikerült, te fizettél. Valószínüleg hasonlónak indúlt. Csak valaki rosszindulatuságból elküldhették olyanoknak, akik "úgy sem merik", hogy ezután gúnyolódhassanak vele, az viszont megtette.

    Maga az egész nem lehet nagymértékű esemény, hisz akkor lennének SSek, videók, tweetek, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Vesa #26 üzenetére

    " Más a helyzet akkor, ha a gyerek nem akar tanulni," - tessék?? Minek is van akkor a szülő, ha ilyet meg tud engedni? A következő mi lesz, ami "belefér"? Ellopunk egy kocsit "na és?" Pista bátyám, adja a pénzét csak "na és"? "Nézd má' itt nincs replay?!"
    Vannak gondok ezzel a témakörrel is akkor szerintem, még ha nagyrészt jogos, amit írtál, akkor is.
    A szülő nem véletlenül gyámja a gyereknek, tennie is kell.. ..lene.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák