Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz Vesa #3 üzenetére

    Ne kelljen lefutni megint azt a néhány kört. A facebook egy nagyon jó és olcsó platform úgy cégeknek mint civil szervezeteknek, állami szervezeteknek (és nem utolsó sorban celebeknek) a civilekkel, kliensekkel való kapcsolattartásra. Már csak emiatt is marhaság lenne értelmetlennek nyílvánítani.

    Ha nem lenne facebook, lenne helyette más. A nép nem a facebook-tól butul. Ő csak nyílvánosságra hozza a butaságát.

    (#5) FLATRONW :W

    Már megbocsáss, de te felfogod, hogy mit mondassz?

    Maga a játék nem olyan hülyeség. Anno, mikor egyetemista voltam, mi is csináltunk hasonlót. Egy napig elérhetetlennek kelett lenni. Ha ez sikerült, akkor este buli a tiszteletedre. Ha nem sikerült, te fizettél. Valószínüleg hasonlónak indúlt. Csak valaki rosszindulatuságból elküldhették olyanoknak, akik "úgy sem merik", hogy ezután gúnyolódhassanak vele, az viszont megtette.

    Maga az egész nem lehet nagymértékű esemény, hisz akkor lennének SSek, videók, tweetek, stb.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz rudi #4 üzenetére

    Amíg a szülő is ezt csinálja, addig nehéz lessz. Itt nem a facebookal van gond, hanem hogy a szülő sem ismeri az internetet eléggé. Főleg ha pont a gyerektől tanultak netezni.

    Tanítani kell itt gyereket is, felnőttet is, úgy, hogy olyan érzésük legyen mintha saját maguk jöttek volna rá. Amit viszont nagyon nehéz. És én pl csak civil + állami kezdeményezésként tudom elképzelni.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz t72killer #8 üzenetére

    A facebook legelső sorban is egy masszívan profitorientált cég, ami az oldalain folyó hirdetés és hülyeségáradatból profitál.

    Mint a Google, Microsoft, Amazon és még sorolhatnám az összes nagyobb cégek. :DDD

    (#9) sagem Ha igaz, akkor miután megkerült a hülye gyerek kötelezném egy game of 90 -re is..azaz valami 3 hónapos közmunka, tanfolyam, akármi, ha már ennyire unatkozik..

    Teljesen eggyetértek veled. Nekem pl. személy szerint nagyon jót tett, hogy osztálytársam révén elkezdtem önkénteskedni pl. Nem voltam delikvens, viszont magamba forduló személy voltam. Önkéntesség révén viszont megtanultam nagyon sok mindent és nem szégyellem, megemberesedtem (lelkileg).

    Önkéntesség vagy közmunka, a mai fiataloknak jót tenne nem kicsit akármelyk.

    [/(B)(#10) sagem (/B)B] Igen, rosszul fejeztem ki magam, ez a 72 óra szerintem is ostobaság és itt valószínüleg nem egyetemistákról van szó, hanem középiskolásokról (csak a képeket elnézve a cikkben).

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    Látom, ha pár emberen múlna, akkor a mai fiatalságot óránként korbácsolnák.

    Logika helyett (tüzet vízzel oltani) beidegződések (fújjuk a tüzet, hátha elalszik). Még szerencse, hogy nem rajtuk múlik.

    (#23) davidsone Emlékszem, hogy anno gyerekkoromban amikor megjelent a Pokemon anime, akkor egy idő után jártak pedagógusok szülőértekezletre, hogy ne engedjék a gyerekeket nézni, mert megfertőzi a gyerekek agyát. Valami olyasmit mondtak, hogy Ash elszökött otthonról és ez minket is késztet majd, hogy elszökjünk (ha valaki megnézi az anime első részét, tisztán láthatja, hogy nem szökik el a főszereplő, sőt, az anyja támogatja :DDD ).

    Ehhez tudom a facebook útálatot hasonlítani. :D

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz Apollyon #67 üzenetére

    Akkor lenne más.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz Apollyon #70 üzenetére

    Mert amikor ment az iwiw akkor nem voltak elterjedve például az okostelefonok, melyekkel akármikor tudszt fénykézpezni, és azt 2 clickel megosztani.

    Ilyen erővel: érdekes módon a dual-up internet és a táskás mobiltelefonok korában nem volt ilyen. Vesszen a facebook!!!!

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák