Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz t72killer #8 üzenetére

    A facebook legelső sorban is egy masszívan profitorientált cég, ami az oldalain folyó hirdetés és hülyeségáradatból profitál.

    Mint a Google, Microsoft, Amazon és még sorolhatnám az összes nagyobb cégek. :DDD

    (#9) sagem Ha igaz, akkor miután megkerült a hülye gyerek kötelezném egy game of 90 -re is..azaz valami 3 hónapos közmunka, tanfolyam, akármi, ha már ennyire unatkozik..

    Teljesen eggyetértek veled. Nekem pl. személy szerint nagyon jót tett, hogy osztálytársam révén elkezdtem önkénteskedni pl. Nem voltam delikvens, viszont magamba forduló személy voltam. Önkéntesség révén viszont megtanultam nagyon sok mindent és nem szégyellem, megemberesedtem (lelkileg).

    Önkéntesség vagy közmunka, a mai fiataloknak jót tenne nem kicsit akármelyk.

    [/(B)(#10) sagem (/B)B] Igen, rosszul fejeztem ki magam, ez a 72 óra szerintem is ostobaság és itt valószínüleg nem egyetemistákról van szó, hanem középiskolásokról (csak a képeket elnézve a cikkben).

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák