Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Zotya84 #22 üzenetére

    Nincs ebben hihetetlen: az, hogy Ti páran úgy gondoljátok, hogy aki önként megy a kés alá, mert birka, az birka - nos.. ez egyrészt normális, hiszen még jó, hogy nem egyforma minden ember véleménye, másrészt meg ugye.. a birka, az birka, na. :DDD

    Én azt tartom gázosnak, hogy ha egy ilyen idióta ötletről kiderül, kitől származik, az ötletgazda csak úgy jót röhöghet, mert semmiféle retorziót nem kap.

    A gond az, hogy az etika az csak papíron szereplő szó, a felelősségvállalás meg csak egy kormányzati feladat legyen ugye, nehogy már az egyén is tegyen magáért?! :W

    Én azzal értek egyet, aki azt írta, hogy meg kell beszélni a gyerekkel, ha ilyenről hall az ember, mert csak úgy lehet elejét venni annak, hogy szülőként találkozz egy hasonló marhaság következményével.
    Nyilvánvaló, hogy ha valaki nem feltétlen netezik minden nap, nehezebb dolga lesz ezzel, mint egy netezőnek, de ettől még, ha megtud ilyet, megbeszélhetik.
    Az a következő "napirendi pont", hogy
    - mit is beszélünk meg a gyerekkel;
    - mikor is van arra időnk, hogy beszélgessünk vele;
    - mennyiben fogadja meg a szülői tanácsot. ;)
    Ez az a témakör, amit kisgyerek kortól építeni kell a gyereknél, következetességgel, kedvességgel, később már nehéz lesz..

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák