Új hozzászólás Aktív témák

  • kvp777

    tag

    Oszinten szolva en tudnam mire hasznalni es egy hasonlo meretu gephez (sony vaio) kepest olcso lesz. Mondjuk nekem keret nelkul is eleg lett volna a 7 inches meret, viszont a teljes billentyuzet miatt nem csinalhattak kisebbre a gepet. Elso probalkozasnak jo. Nekem most az egyik laptopom egy atlakitott osi toshiba klon. Abban is ssd van, ugyanugy 7 inches 480p-s szines lcd kijelzoje van, ugyanekkora a billentyuzete es sulya, csak mar nagyon lassu es elavult. Lecserelni viszont nem tudom emberi aron, mert jo egymillio korul van egy hasonlo meretu es konfiguracioju gep. A thinkpad-et meg nem hurcolhatom mindig magammal mert nehez (2 kilo) es nagy (15 inches). Egy ilyen gepet viszont siman a taskajaban tarthat az ember egy mappaban a papirok mellett. Diakoknak is jo, bar a mai iskolakat ismerve a szunetben mindenki tulekedne a konnektorok korul hogy feltoltse a gepet. (ugyanis kb. 1 eloadasra van meretezve az aksi) Egyebkent meg otthon alap desktop gepnek is jo, csak ra kell tenni egy nagyfelbontasu lcd-t meg egeret es billentyuzetet es azon hasznalni. (+kulso merevlemez ha eppen filmnezesre akarjuk hasznalni)

Új hozzászólás Aktív témák