Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz Lami66 #37 üzenetére

    Szia! Elnézést a kései reakció miatt. Ami azt illeti mindig nehezemre esik megérteni az ilyen jellegű kérdéseket egy IT / telefonos topikban. Az, hogy a főverzió nem feltétlenül a legújabb az nem gond, viszont a biztonsági frissítések hiánya igen fájó. Általában a gyártók nagy része 2 főverziót és 2 év security patch-et garantál. Vannak olyan appok amik nem feltétlenül működnek, vagy némi buggal régi rendszereken. Tudom mert a saját appomban én is folyamatosan szabadulok meg a régi androidos verzióktól (nem éri meg a supportot folytatni). Azon túl, hogy egy régi rendszer potenciálisan mennyire sok sebezhetőségnek van kitéve az egy másik kérdés.

    Az átlag user meg nem feltétlenül használja a készülékét "felelősségteljesen" azaz kb. Minden sz@rra rákattint és megnyit. Láttam elég ilyent az életemben. Szerinted ezek ellen melyik fog jobban védeni? 5.1-es droid vagy mondjuk egy mostani modell? (Tudom, hogy a hülyeség ellen semmi nem véd meg, de a kérdésem a passzív védelemre vonatkozik). Ha valakinek nem fontos az, hogy up-to-date legyen (már amennyire lehetséges) a telefonja annak áldásom adom, viszont amennyibe ezek a telefonok kerülnek szeretném azt hinni, hogy kicsit hosszabb support is beleférhet. És a két főverzió mondjuk tényleg legyen kettő (és nem ezt a rossz gyakorlatot követve mint amit az eredeti postomban is felvazoltam az Asus és hasonló gyártókkal kapcsolatban).

    Nem szívlelem az Apple-t de az hogy a készülékeik 4-5 évig támogatva vannak szerintem nagyon pozitív. HTC G1 óta androidos vagyok és soha nem volt iPhone-m (nagy valszeg nem is lesz) viszont örülnék, ha az androidos gyártók vennének némi példát az almás vállalattól ezen a téren. (Árban sincsenek annyira távol manapság).

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák