Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz #06658560 #8 üzenetére

    Áhh, teljesen igazad van. Tény, hogy a gondolataimat nem megfelelően fejeztem ki, úgy, hogy átadják a bennük lévő tartalmat, de egy másik hibát is elkövettem: elfelejtettem, hogy ez a 10,000,000 szakértő országa.

    Hogy ne csak személyes legyen: arra akartam utalni, hogy semmi értelme már kétévente új office-okat csinálni, mert az emberek többsége max. 2-3 generáció távból követi a fejlődést. A 2007 sem terjedt még el, hiszen sokan a 2000-es office-tól 2003-asig terjedő palettát használják. Semmi értelme nincs, max. annyi, hogy az ott dolgozó embereknek munkát adnak. Bőven elég lenne kihagyni minden második generációt, és nem pénzfejési okokból kiadni (úgy, hogy marketingre a fejlesztési költség 10x nyomják ki, minden eddiginél jobb, minden . . . ).

    És ez utóbbira írtam, hogy semmi nem érdekli őket, az sem, hogy az embereknek nem kell a szemetük, amiben én óriási pofátlanságot és a kapitalista piactól történő teljes elszakadást vélem felfedezni.

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák