Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz genlog #22 üzenetére

    Hazug attitűd <> információk elhallgatása. Ha valami nem tetszik, írj jobbat, lehetőleg hivatkozásokkal (de ne a Kurucinfót vagy a Blikket idézve!), és ne anonim módon. Ha ezek után kiszerkesztik, akkor bocsásd vitára a kérdést... Ha meg erre nem vagy hajlandó, akkor nem is igazán fontos neked az "igazság", de akkor a hupákolást se nyomasd.

    A magyar Wikin nagyon sok oldal csonk(ból indult), és végül abból kerekedik ki valami többé-kevésbé használható cikk, előbb-utóbb. És nem az van történelmi-politikai témákban, hogy mondjuk egy időmilliomos, nagyjából pártfüggetlen történész megír egy komplett cikket. Hanem a szélsőjobbosok meg a szélsőbalosok összedobálják, amijük van, szerkesztgetik a másik munkáját, aztán meg jobb esetben valahol megállnak középen.

    Ságvári kapcsán: én nem voltam ott a kivégzésénél, sőt a csendőrök tárgyalásánál se. Nem tud(hat)om, hogy pontosan hogy történt, mert úgy mutatták be, ahogy csak akarták. Akárhogy is volt, én 1-2 személy hiányos, vagy nem pontos önéletrajza miatt még nem temetném a magyar Wikit se, hiába igyekszem nem nagyon használni (mert sokszor még mindig hiányos - hiába no, kis ország vagyunk).

    Amit a ű8magyar) Wikipedián lehet olvasni ezen zűrös időszakból (saccra 1914-1960), az meg eleve kérdéses valamelyest - de ez nem a platform, sőt még csak nem is a magyar Wiki hibája. Amúgy meg az igaz, amit az adott személy elfogad igaznak, függetlenül a valós helyzettől.

    A capitoliumi ifjak meg poénból vagy sem, de puccsot kíséreltek meg. Mivel erre semmilyen valós alapjuk nem volt (de még ha lett is volna...), én oldaltól függetlenül jópár év börivel díjaznám. Akárcsak az itthoni 2006-os őszi ifjakat, békés tüntetőket, akik féltéglákat dobálva törtek be az MTV székházába, hogy többek között azt is kihirdethessék, hogy újra NB 1-es legyen a Fradi. ;]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák