Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bernyó84

    aktív tag

    válasz hanemmost #8561 üzenetére

    Nekem a Viber üzeneteket nem jelezte a telefon, csak ha elindítottam a Vibert. Hiába adtam neki jogosultásgot. Állítotam mindent, de sehogy sem akart működni.
    Én ezt használtam: [link]
    Először a Multilang_Coolpad_F1_5.11.12_v7-4.4.2-t tettem fel, mert akkor az volt a legfrissebb, ezzel volt a Viberes probléma (de elvileg csak nálam, másnál működött rendesen minden). Aztán amikor jött a Multilang_Coolpad_F1_5.11.19_v7-4.4.2 frissítés, gondoltam adok neki még 1 lehetőséget, feltettem ezt a frissítést és úgy tűnik, hogy ez szépen helyrerakta a Vibert, jogosultságokat, mindent. Szépen működött a rendszer, de visszatértem egy régebbi AOSP romra, mert a hanggal nem tudtam megbékélni a MIUI 7-nél. Hiába az audio patch... Hangosnak hangos, de a hangminőség... kicsit recseg, kicsit ropog, kicsit torzít, a magas hangok sisteregnek... és a sistergős, recsegés kis hangerőn is jelen van. Mint egy 100 éves sokol rádióé. Na jó azért nem ennyire drámai a helyzet...De nem volt tiszta a hangzás. Ha nem használtam volna előtte az AOSP romot egy évig, lehet azt mondtam volna, hogy ennyit tud a telefon és kész... De mivel sokat hallgatok zenét, visszatettem az AOSP romot és minden tökéletes, nem kell audio patch, nem kell tökölni semmivel. Minden működik ahogy kell.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

Új hozzászólás Aktív témák