Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz janaman01 #4126 üzenetére

    Most nem értelek :)
    Nem beépített böngészővel nézem hanem néztem opera/dolphin/chrome stb-val. Azon a telefonon amin a linkelt hungobungos- emui 3.0 van azon nem működik. Ugyanilyen telefonon még próbáltam, amin aosp 4.4 van vagy gyári 015-ös azokon működik minden böngészővel. Más androidos kütyükön ( telefonok és tabletek, azokon is működik)
    Tehát ennél a romnál fennál ez a hiba. És mivel ezt megtaláltam, gondoltam leírom, hiszen ennek a telefonnak a topikja :) Én nem ilyen telefont használok, csak tesztelem mert érdekel
    Ha valaki még csiszolgatja ezta romot talán tud rá megoldást.
    Mivel nem csak ez az időkép oldal készül így, lehet több oldalon is előjön. Ez is fontos lehet szerintem.
    Pl nem tudom az engineering módot sem elindítani ezzela rommal, nem tudom ezt megnéznéfd MUT-ban hogy nálad megy-e?

    Gondolom sokak keresnek hibátlan és stabil romot. ( ráadásul mivel ahogy írtam ajándékba adok pár ilyen telefont, szeretném nagyon-nagyon stabil rommal átadni hogy nelegyen belőle bosszúság, ezért kell találnom valamit ami szép is :) Az AOSP alap android felülete sajnos nem erről híres :) Én nem ilyen telefont használok, csak tesztelem mert érdekel is )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák