Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz C4mp3r #4 üzenetére

    barátnőmékkel szoktunk ilyet csapni párhavonta, hogy beülünk 4en kuponokkal, aztán szépkártyáról megcuccoljuk az asztalt... fejenként 2-3 kisebb burger, bigmac, krumpli, üdítő, jegeskávé, mellé mcnuggets/sajt/valami és ami csak eszünkbe jut épp :DDD az úgy ütős szokott lenni, de nem is 500ft/fő, hanem kb 2ezer... (ami egy pizzériában is simán elmegy)

    ui: az a "11ig csak reggeli van" szerintem is baromság, de nem szoktam olyankor soha mekibe menni :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Polllen #144 üzenetére

    van annyi hentesáru meg pékáru, hogy életbe nem lehet megunni :DDD ...pl paprikás disznófület akarok szerezni már egy ideje valahol itt a városban, de sehol nem láttam olyan gusztát, mint amit anno faterom vett időnként (...15-20éve, falusi hentesnél)

    ...meg hol van már az a kenyér is, amit szombatonként ettünk még melegen... csak úgy olvadt rá a margarin... az a kenyér 1 hét múlva is jó volt bundáskenyérnek, itt meg a sz@r t***kós 2nap után szőrösödik :U alig 2-3 olyan fajtát találtam, ami azért drágább, de 5nap után még fogyasztható

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz C4mp3r #156 üzenetére

    balatonban undorító a lehúzás... ráadásul a (gyors)kajáldák minősége is megkérdőjelezhető elég sok helyen... :( pár éve pont esős hetet fogtunk ki, kocsikáztunk elég sokat és minden nap másik kajáldát látogattunk meg, szebb időben meg ettünk a strandon... éttermek közt volt olyan, ahol menüben pacal volt meg jókai bableves, mindketten ezt ettük, mellé 1 pálinka, korsó sör, ásványvíz és borravalóval 4ezer :Y másik helyen meg levest nem is ettünk és úgy fizettük dupláját... hazafele meg ahogy távolodtunk, úgy zuhantak az árak...

    mekiben is jártunk, de akkor szerencsére a szabványárakkal dolgoztak (vicces, de balaton mellett megéri a mekdonálc a többi helyhez viszonyítva)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák