Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Romvr #481 üzenetére

    1.) Ezt nem tudom, egy telefonom van.
    2.) Nálam ambient mód mellett bír 1,5 napot, de ezt nagy mértékben befolyásolja, hogy milyen óra számlapot használsz, hogy az milyen infót jelenít meg ( telefon töltöttségi szint, lépésszámláló, időjárás, stb.), mert ettől függően lehet, hogy gyakrabban szinkronizál a telefonnal. Nekem a masque az állandó, mert itt bármilyen színű számlapot szerkeszthetek, ambient módban két fehér mutató van csak, másfél napot használom.
    3.) Azt tudod megtenni, hogy az óra szolgál "kihangosítóként", tehát az óra mikrofonja és hangszórója szólal mag. Az nem működik, hogy az autó BT és az óra is egyszerre kapcsolódik a telefonhoz kihangosítóként és azt sem, hogy az óra mikrofonja és a telefon hangszórója működjön egyszerre. BT beállításoknál az óránál lehet jelölni, hogy "eszköz hangja".
    4.) A fém szíj záró mechanikája (már ha a link szíjról van szó, a szőtt fém szíjat nem ismerem) kb svájci óra minőség, rejtett csattal, nagyon precíz, nagyon stabil.
    5.) Nem, azt fogja felajánlani, hogy nyisd meg a telefonon.
    6.) Álló helyzetben 10/10, ha mondjuk ágyon fekszel és úgy nézed meg, úgy már esetlenebb, kb 10/6 alkalommal érzékel jól, de én ilyenkor duplán koppintok a kijelzőn és életre kel. Az android wear frissítése óta van gesture vezérlés, tehát a csukló mozdulatokkal tudsz navigálni a menü között. (lerakni így még nem próbálta, de lehet az is működik)
    7.) Én rendszeresen mosom le csapvíz alatt, ügyelve, hogy ne nagy nyomással spriccelje a víz. Ezt bírja, annyi észlelhető, hogy amíg vizes a hangszóró membrán, addig halk lesz. Szerintem beázás esetén nincs garancia, mert nem lehet bizonyítani, hogy mennyi ideig volt víz alatt.

    Remélem tudtam segíteni!

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák