Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    válasz #72755712 #7107 üzenetére

    Én szerintem azzal, hogy odaérintem a telefonom a terminálhoz, sokkal kevésbé tartom fel a sort, mint aki akkor kezd a pénztárcája után kotorászni, amikormár fizetni kellene,majd elkezdi az aprókat kutatgatni. Régen lehet többször előfordult az, amit írsz, de manapság az esetek jelentős részében az érintéses fizetéssel akár kártyával, akár telefonnal sokkal gyorsabban halad a sor,mint a pénzezéssel.Elég ritkán látok telefonnal fizetőt magamon kívül, de ha igen, teljesen elenyésző számú eset az, hogy nem működik telefonnal a fizetés. Főleg a leírt módú készpénz használattal összehasonlítva.Ezeket már megerősítette olyan ismerősöm is, aki néha beáll a kasszába. És akkor nem is beszéltünk még arról az időről,ami azzal telik, hogy visszaadja a pénzt, amit emberünk komótosan elkezd berakosgatni.a tárcájába. Szóval szerintem teljesen indokolatlan, indulati hsz született a részedről. Még indokolatlanabb a hangnem, a betegezés, amit ebben a topikban én nem szoktam meg. Remélem, nem is kell.
    Szerk: ja, most látom az indokot szolgáltatói oldal..értem.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák