Új hozzászólás Aktív témák

  • piocasember

    tag

    Sziasztok! Pár napja írtam, hogy a Galaxy s20 FE összes hibájával tele lett a púpom és már a "majdnem vásárlásnál" tartok P30 Pro ügyben. Néhány utolsó tanácsot kérnék azoktol, akik hasonlóképp használják a készüléket, mint én!
    Szinte mindent telefonról intézek. Email, böngészés, bankolás, Waze a kocsiban, Huawei Watch Fit egész nap csatlakoztatva, két simmel használom, wifi, mobilnet, bluetooth, GPS egsész nap bekapcsolva, néha online tv is megy, fotózás minősége pedig igen fontos a gyerek miatt, de automatán használom. Játékra nem kell. Már a Szókereső sincs telepítve. Tudom, a frissítés az achilles sarka a Huaweinek, de talán egyszer piacra dobnak egy készüléket, amit rendszeresen ellátnak biztonsági frissítéssel, nem kell félnaponta tölteni és nem lesz tele idegesítő hibákkal, valamint tudok messengeren beszélni úgy 20 percet, hogy közben nem tilt le melegedés miatt. Egyszóval, ha van valali, aki hasonló dolgokra használja, legyen kedves segítsen! A 128/6 változatot néztem ki és rizikós lesz, mert hivatalos forgalmazónál még mindig 200 fölött van az ára. Korábban több Huaweiem is volt Turbadotól, de szerencsére egyiket sem kellett szervizelni! :)

Új hozzászólás Aktív témák