Új hozzászólás Aktív témák

  • nolan42

    tag

    válasz Dzsekó #13614 üzenetére

    Mondom mi volt. Elsőre akartam rendelni tőlük, Ferenc krt üzlet mutatta, hogy raktáron van. Nem tudtam betenni a kosárba, mert nem engedte a webshop. Jeleztem Facebookon feléjük, hogy szeretnék vásárolni, de nem tudok. Ez este 11 felé volt. Fura mert pár percre rá, írtak is, hogy elnézést, nem értik mi a hiba, de ne foglalkozzak a webshoppal, üzletben nevemre félre tesznek nekem egyet. Így is volt. Mentem érte, kértem, hogy tegyék fel, kérdeztem megy - e rendesen? Persze, roppant precíz vagyok, válaszolta a hölgy. Ez volt délelőtt fél 11 felé. Kettő körül megjelent a szelfi kamera jobb és bal oldalán egy világos csík. Elvált a fólia. Négy körül elnemtem vissza az üzletbe, ahol jelezte a hölgy, hogy szó nélkül cseréli másikra. Megvárós lett. Ott álltam végig, több, mint 10 perc uv volt. Hat körül láttam, hogy a második fólia is kezd elválni a bal felső oldalon, majd bal lent is buborékos. Mindkét alkalommal melóban voltam, nem használtam a telefont, csak le volt rakva az alszalra.... Xpro ennyi. A hölgy nagyon kedves, aranyos, de a fólia egy fos.

Új hozzászólás Aktív témák