Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsekó

    addikt

    válasz nolan42 #13608 üzenetére

    Hogyhogy lejött? Mit csináltál vele? Ezt UV-vel ragasztják rá, a scrác, aki leszedte a három pici buborékosat, egy szerszámmal nyúlt alá, úgy feszítette le. Nekem atom stabilan van rajta. Nehéz felrakni. Továbbá megfelelő ideig kell UV-zni. Én az 5 perc helyett kértem még 10 percet ráadásként. És a percenként elalvó UV lámpánál mindig szóltam, hogy nyomja meg újra, mert közben mást is csinált a srác. Egyáltalán nem volt nekik probléma, nagyon készségesek voltak. Az első sem volt rossz felrakás, csak gondolom a szélén nem került oda annyi ragasztó, illetve ott még a 15 perc helyett csak kb. 8 percet ment összesen az UV lámpa. Szerintem ez sem mindegy. Ja és 1 napot hagytam pihenni a polcon, amíg volt oldószer szaga. Annak el kell párolognia. De ezt mondták is a boltban, hogy az első nap ne nagyon vegyem igénybe, hogy rendesen megkössön a ragasztó. A Garay centerbe menjél a csereüveget felrakatni, ott jól felrakják Neked. Kérjél bónusz UV-zést, és pihentesd 1 napig. Nem fog lejönni. Mondjuk én övre fűzhető bőrtokban hordom, de sokszor veszem onnan ki-be a telefont. Sok sikert!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák