Új hozzászólás Aktív témák

  • norti

    addikt

    válasz somogyib #756 üzenetére

    Hát engem elég jól megvezetett a kérdés, mert sosem gondoltam volna, hogy a gyártói oldalon szereplő színek (Éjfekete, Alkonyat lila, Holdfény Kék) és a lumineszkáló meghatározás (A fény sugárzó energiája ihlette HUAWEI P20 Pro színátmenetes külsővel is elérhető*. Ez a lumineszkáló színátmenetes megoldás egyedülálló az okostelefonok világában. Ez a telefon minden szempontból kivételes.* Kizárólag az alkonyat és rózsaarany színváltozatok színátmenetesek.) után még adtak ki újabb színeket (mondjuk ezt a színmániát sem értem manapság a többi gyártónál sem, de hát ez van, próbálkoznak, hátha nő a bevétel).

    Ezért indultam ki a luminescence-ből, ami a válaszok közül talán a jegesre illett, de igazából arra sem, mégis azt jelöltem, mert a másik két színről fogalmam sem volt addig a pillanatig, amíg Te le nem írtad most (így az utolsó válasz nálam nem jöhetett szóba).

    Nyilván benne van a játékban a kérdések és válaszok túlelemzése, de ez nekem így annyira nem tetszik, amikor különböző források különböző válaszokat adnak a nem pontos kérdésekre (lásd még törölt kérdés, Wonder Woman, utolsó kérdés).

    Mindent összefoglalva ez a játék szerintem eléggé össze lett csapva (=nem hozta a minőséget) és ezt nem azért mondom, mert nem jól válaszoltam, hanem mert a pontatlanság több helyen is előjött a kérdéseknél.

    Sebaj, majd legközelebb :)

Új hozzászólás Aktív témák