Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz joker1220 #684 üzenetére

    Attól függetlenül, hogy nem oké, hogy 17%-ról lemerült, az akkukímélés érdekében nem annyira egészséges 17%-on otthagyni a telefont.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Az akkuról egy kis szösszenet. Nekem nem volt még olyan telefonom a P20 előtt ami ilyen jól bírta volna. Nem akarok extrém SOTokat elérni, nem erre hajtok. Be van állítva két IMAP fiók, egy Exchange és a GMail (mindegyik push), fent a Facebook, Instagram, 6 különböző chat, felhő alapú ip kamera megfigyelő app a háttérben, Chrome böngészés, kis játék néha, Waze, Spotify csak a teljesség igénye nélkül, hogy látszódjon, hogy nem a polcon tartom a telefont, hanem valóban használom is. A képernyő idő 2-3 óra között szokott lenni.
    A telefont reggel töltöm - nem hagyom éjszakára töltőn - amikor reggel felébredek akkor feldugom (nem gyorstöltő) és így 1-1.5 órát töltöm, ha nem megy fel 100%-ra, akkor a melóba menet még a kocsiban töltöm Waze közben, tehát 8-9 óra körül meg van a 100% közeli állapot, ebből indulok ki. Késő estére merül le 40-60% környékére általában, nem szoktam figyelni ebből reggelre mi lesz, felébredek megy a töltőre és kezdődik minden előröl. Simán úgy indulok el reggel, hogy egy húzós napot is ki fog bírni a telefon - és nekem ez már oké, ilyen eddig nem volt az utóbbi években (S6-S7-S8).

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

  • mugencivic

    tag

    válasz joker1220 #684 üzenetére

    Valami nagyon nem kerek ott.

    Tegnap este 99%-on raktam le, ma reggel 97%-on volt, ez olyan 6 órának felel meg.

Új hozzászólás Aktív témák