Új hozzászólás Aktív témák

  • oroszkrisz

    tag

    válasz <Adamsky> #13723 üzenetére

    Gondoltam kipróbálom milyen, mielőtt engedek a 9-es update-nek idén harmadszor, és 8-on próbáltam, bár végülis belefér, 2 napja csak FR-belak mókát játszom. Az ACR nagyaszerűen működik oreon, de mivel ugye a google belenyúlt az apiba, rohadtul nem hallani a másik felet 9alatt.
    Az update ignorálására találtam egy leírást egy kedves társunk tolmácsolásában, de sajnos hiába követtem...először a google fiók maradt fenn, és a system update app is frissítette magát annak ellenére, hogy a playben ki van kapcsolva az auto update, aztán a második alkalommal rájöttem, hogy a fejlesztői lehetőségekben is ki kell kapcsolni az auto system update-et, mert azt veszi alapul. Most a harmadik alkalommal pedig a fenti szituáció játszódott le. Visszakapcsolja magát...az eszem megáll...azt nem értem, hogy ha van egy opció, ami benne van a telóban, akkor miért kell még egy helyen eldugni valahol egy opciót, ami felülírja a hatását, azt végképp nem hogy hogy a francba bírál felül engem a teló?

    A Pie-ban a következő dolgok zavarnak:
    -nem működik a ne zavarj funckió(korábban leírtam),
    -a kamera app megváltozott(kivették belőle a szűk rekesz effektet, amit nagyon szeretek), -megjelent ez az egészen fura és szerintem abszolút nem indokolt a készülékbe mindenhová gyorsgombra tenni, ez a scan funckió, ami azonnal a neten keres dolgokat, amit lát...nem tudom mi a neve, de hogy ezt a kamera appba beépítsék, és a főképernyőn is ott van, pedig nekem aztán semmi szükségem rá...és akkor még hozzájön
    -a hívásrögzítés hiánya, ez nekem pont elég, hogy számomra fontos funkciók hiánya miatt egy olyan telóra váltsak, ami ezeket legalább tudja...tény, hogy eddig se volt nagy a választék, 5 colos méretű telók közül. Lehet visszatérek Samsungra, bár borzalmas az ügyfélszolgálatuk és a garanciájuk sz****t sem ér, rengeteg bajom volt azokkal a telókkal is, most s10 talán már kinőtte a nyavalyákat, és van belőle apró verzió... :F

Új hozzászólás Aktív témák