Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz dualcore #11571 üzenetére

    " ... vackol a BT kapcsolat."
    Sajnos az agyonistenített BT-vel akad probléma rendesen. Ugye elvileg ezé a jövő. Ja, majd valamikor 2030-ban. Addig a "madzag" jobb és olcsóbb ... szerintem.
    A fenti megállapításom általában a BT-re értendő, nem konkrétan a P10. A P10-nél lévő bluetooth implementációval nekem egyetlen gondom van, és az a hangerő szinkron hiánya. Szerintem nagyon gáz, hogy külön kell a hangerőt állítgatni az eszközön és a telefonon. Persze biztos lesz aki erre azt mondja, hogy neki így jó, de erre én azt válaszolom, hogy akkor miért is nem lehet ez ki-be kapcsolni?
    Képzeljük már el, hogy van egy vezetékes headset-ünk, amin a hangerő állító nem közvetlenül a telefon hangerejét állítja. Na, ugye!

    " ... az állapotsoron bekapcsolom a BT-t, akkor rendszerint 1-2 percre kifagy a teló ... "
    És ez minden alkalommal így van? Mert akkor tuti a Te készülékedben van a hiba. Nálam egyszer sem volt ilyen.

    " .. ua. felhasználás mellett számottevően csökkent."
    Ilyet se tapasztalok. Sőt, mintha picit javult is volna az utóbbi időben (bár ez lehet placebo)

Új hozzászólás Aktív témák