Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaciokos

    őstag

    válasz t72killer #74 üzenetére

    "az 1-es, 4-es, 6-os pontokat bebukta a tesztek szerint"

    Elolvastam nem csak a mobilarénás tesztet, de 3-4 külföldi tesztet is, és nem értem, hogy jutottál ilyen következtetésre.

    1. Support - ezt honnan tudhatja ebben a pillanatban bárki, hogy milyen lesz?
    4. Wifi & LTE - erről sehol sem olvastam negatívumot
    6. vízálló legyen - OK, nem az, ebben igazad van (mondjuk egyik másik tablet sem az a kategóriában, vagy akár egy kategóriával lejjebb)

    (#78) Colani - szerintem ne keseredj el, én úgy érzem, ezen a fórumon többeknél nagyon beindult a fikamalom. Természetesen a tablet nem tökéletes, mert olyan nincs is és sose volt, de szerintem rendben van. Szerintem a probléma gyökere az, hogy nagyon kevés tablet van a kategóriában, és ehhez képest elég sokan szeretnének egyet, és ilyenkor rosszul esik, ha a várva-várt tablet nem hozza az abszolút maximumot.

    Én csak arra várok, hogy kicsit lejjebb menjen a nyitóár, és már veszem is, mert az egyetlen konkurenciája a Samsung Tab S3, ami szintén életképes, de szintén apró kompromisszumokkal, innentől már egyéni preferencia, hogy a kettő közül melyiket veszi, aki tabletet szeretne ebben a kategóriában.

Új hozzászólás Aktív témák