Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz memphis_19 #705 üzenetére

    A mirrorshare-t megnéztem egy Nexus Playerrel, de nem találja az eszközt, viszont az appokból a beépített "chromecast" használatával kilőve az eszközre simán megy normál, teljes felbontással. Ezért nem kedvelem, ha nem tiszta android van a gépen, mint a telefonom esetében, mert ott nincs ilyen gond, itt a tableten pedig a miracast az elsődleges, nem a google féle chromecast. Megpróbáltam a Google Home alkalmazással is átküldeni a képet, hangot, de ott jelezte rögtön, hogy nem lesz jó a megjelenítés:

    A 2 oldalsó szélen fekete csíkkal jelent meg a tartalom és a alsó-felső részen belevágott picit + mintha csak 144-es felbontásba rakta volna át - elég csúnyán pixeles lett az eredmény.

    Nem tudom nálatok a Play áruházból letöltött Firmware Finderrel sikerült-e a frissítés, mert nálam éppen megtalálta a 302-es végű áprilisi securuty patches Nougat-ot, de letöltésen kívül ez a megoldás nem ment (vagyis ment volna, ha elkészítek egy dload mappát és abba kicsomagolom a letöltött full OTA-t, majd tárcsázóból szervizkóddal frissítek), de inkább a gyári frissítővel szerettem volna végigvinni a folyamatot. Az XDA-ról leszedett régebbi firmware finder + wifi proxy ideiglenes átállítása már remekül működött. :D
    Egy Pixel Invert témával, nova launcherrel és pixel icon packkal már közelít is a stock nougathoz a kinézet.

    Amit még észrevettem, hogy itt sem szereti a rendszer az ujjlenyomat a feloldáshoz + nova launcher dupla kopp a kijelző kikapcsoláshoz kombót, mint a többi ujjlenyomat olvasós eszköz esetében (Moto G4 Plus, Z Play-nél próbáltam, de OP3 és sok más készüléknél is hallottam róla). - vagyis, ha Nova launcherbe beállítom, hogy dupla koppal kikapcsolja a kijelzőt, akkor ujjlenyomat beolvasásával nem fogja feloldani, mert az eszköz rendszergazda zárol és csak az ujjlenyomat regisztrálásakor megadott kóddal tudom feloldani, de ha simán a ki-bekapcsológombot használom, akkor nem dobja fel.

    Aksiban tetszik - 302-es végű Nougat romon vagyok közel 1 nap után 5 óra 48 perc aktív SOT-al és még van 41% hátra - wifi alvómódban, csak aktív kijelző esetén megy, mobilhálózaton rajta lóg a tablet, de adatkapcsolat nem aktív és kijelző automata világításon megy - persze ez csak youtube, mxplayer, chrome, facebook, google+ használatával, játékra nem használom.

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Új hozzászólás Aktív témák