Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkStalker7

    csendes tag

    nekem Mate 9, Samsung Galaxy Note 7 és iPhone 7 Plus. én őszintén mondom ezt, de egy dolog miatt, az iPhone-t sose szerettem és nem is fogom, Samsungom meg volt, 2 év után meguntam az egyszerű Samsungos felületet. Nekem a Mate 9, bár ki bármit mond, viszi a prímet. Tény, hogy vannak gyenge pontjai, de a csupa jó tulajdonság melett eltörpül.

    Ezért is utáltam mindig hozzászólásokat és véleményeket olvasni, meg ilyen cikkeket. Elviszi az ember agyát arra, hogy mindig a legjobb legyen meg neki. A Mate 9-et is úgy kaptam előkarácsonyi és alapkarácsonyi ajándékként is. Bírtam hogy másik inspiráltak, hogy jajj legyen ájfono d, különben ki leszel tiltva. Azért vegyük figyelembe, ha ilyen szinten halad a Huawei, átveheti a 2. helyet a Samsung és Apple harcban. Megértem, hogy megmondjátok, melyik készít jobb képet, melyik a jobb hangzásban, melyik a jobb rendszerben, melyik a jobb mindenben, de annyira nem segítőkészek az emberek egymás felé, hogy az ember már nem tudja, melyik Samsungot vagy iPhone-t vegye meg.

    Ha igazán őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy iPhone 7 Plus, Mate 9 és Note 7.

    Az ilyen összehasonlítások is azoknak lettek kitalálva, akinek megvan a kellő vastagságú pénztárcájuk vagy szponzoruk, hogy döntsék el, hogy melyik kell jobban. És akkor nekünk mondják, hogy döntsük el, hogy melyiket válasszuk. Tény, hogy azért segítségre van ez az egész, de a kommentek elviszik az ember elméjét,és valaki biztos meggyőzi hogy Samsungod vagy iPhone-od legyen. Az igazán nagy cégek most törnek fel, akik meg a pénzért kucsorognak, azok meg az utóbb említett két cég. Nekem ez a véleményem, remélem van valaki, aki hasonló elven gondolkozik velem.

Új hozzászólás Aktív témák