Új hozzászólás Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz Sword #10022 üzenetére

    Nekem nemrég fürdőkádban landolt ahogy a gyerek kiverte a kezemből. (3 éves és fürdés közben én mellette ülve fényképeket mutogattam, mert így volt hajlandó ülve maradni a kádban, azaz egy pillanatra így sem, mert megtörtént az eset - mielőtt jönne a kérdés mit keresett a telefon a fürdőben). És még az augusztusban betört üveg előlapom sem lett javíttatva. Ezek után garis szervíz kizárva, mert kb fizettetnének egy új telefon árát, akkor meg már inkább vennék egy újat, de azt nem akarok (és költségvetésbe sem férne bele). Szóval eljött az ideje, hogy a garinak pápá, és lecseréljem a törött üveget magam. Mellesleg a kádban fürdést simán megúszta, pedig az aljára lesiklott, de fél másodperc alatt kikaptam és gyorsan kikapcsoltam. 24 óra rizsben, langyos cserépkályhatetőn. Szerencsém volt, nem lett az égvilágon semmi baja. Lehet ez betudható a robosztus megbonthatatlan készülékháznak. Csak a jack csatlakozó és a töltő csatlakozó ahol bejuthatott valami. A füles csatlakozójában szerencsére szösz is volt ami nem engedhette tovább a vizet. De így már végképp nem merem garis szervízbe adni mert kb tényleg új teló ára lesz a javítás ha valamit látnak az alaplapon és cserélni akarják azt is, hogy megmaradjon a gari.
    Kérdés cserélt-e már itt valaki magánban ilyen üveg előlapot. Ha igen, akkor következő kérdés honnan kell rendelni ilyen üveget? Az előremozdító válaszokat előre is köszönöm!

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Új hozzászólás Aktív témák