Új hozzászólás Aktív témák

  • dudu98

    tag

    Üdv mindenkinek! :B Szeretném megosztani veletek, amit az EMUI 9.1 szoftverfrissítéssel kapcsolatban írt a Huawei ügyfélszolgálata:
    Elméletileg ezekkel a lépésekkel elérhetővé válik az újabb verzió: [sajnos nekem továbbra sem sikerült]
    1. Lépjen a Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazások >> 3 kis pont a jobb felső sarokban >> Rendszerfolyamatok mutatása > Szoftverfrissítés > Tárhely menüpontba és törölje az adatokat, majd indítsa újra a telefont.
    2. Optimalizálja a telefont (Telefonkezelő> Optimalizálás)
    3. Indítsa újra a készüléket, majd csatlakozzon a Wifi hálózatra
    4. Frissítse a HiCare alkalmazást (HiCare> Én> Beállítások> Frissítés ellenőrzése) - A HiCare-nek 9.0.0.314 , vagy újabb verziójúnak kell lennie.
    5. A HiCare frissítése után ellenőrizze az EMUI 9.1 (HiCare> Szerviz> Frissítés) elemet. > 6. lépés
    ·        Ha látható a 9.1-es frissítés, kattintson és fogadja el a Felhasználói feltételeket.
    ·        Ha nincs 9.1-es frissítés, ellenőrizze a hibaelhárítási lépéseket. > 7. lépés
    6. A Felhasználói feltételek elfogadása után a rendszer átirányítja a frissítési oldalra, letölti és telepíti.
    7.A következő lépések elvégzése után próbálja újra a frissítést:
    (1) Ha a WiFi jól működik, kérjük, végezzen egy hálózati beállítások visszaállítását és csatlakoztassa újra a WiFi-t. Amennyiben nem, kérjük csatlakozzon egy stabil WiFi hálózathoz!
    (2) Be van jelentkezve a Huawei fiókjába? Ha igen, ellenőrizze az országot / régiót.
    (3) Van elegendő tárhely a készüléken? Az EMUI 9.1 letöltéséhez 20 GB szabad memória szükséges. (Fájlok> Helyi tároló> 20 GB-nál több elérhető)
    (4) Ha a fenti lépések után sem települ a frissítés, kérem kövesse a 8-as pontban leírtakat
    8. Az alapértelmezett témát/betűtípust használja?
    ·        Ha nem, módosítsa a Téma / betűtípus alapértelmezett Huawei témát. (Témák> Én> Saját szövegstílusok> Alapértelmezett; Témák> Én> Előre beállított témák)
    ·        Ha igen, cserélje ki a telefon nyelvét angolra. (Beállítások> Rendszer> Nyelv és bevitel> angol)
    ·        A beállítások módosítása után próbálja meg újra frissíteni.
    Remélem tudtam másnak segíteni ezzel az infóval! ;)

    [ Szerkesztve ]

    “Felix, qui potuit rerum cognoscere causas”

Új hozzászólás Aktív témák