Új hozzászólás Aktív témák

  • spanyoll

    addikt

    válasz Toobee #9446 üzenetére

    Ja de a gyári az fólia; se nem üveg sem pedig valami spéci cucc. Ejted, akkor az alatt ugyanúgy tud törni a kijelző, mint ha nem lenne semmi. A fólia leginkább a karcoktól véd.

    @gushty: Majd meglátjuk. Én a fényeset rakattam fel rá, mert a telefon kijelzője is fényes, a matt meg amit mutogatott a srác a saját telefonján nekem túlságosan matt volt. Arra mondták, hogy öngyógyító, de inkább ne gyógyítsa magát és láttam számomra szépen a kijelzőt.

    Amúgy akkor íme egy rövid verdikt arról, hogy milyen volt a Mobile Outfitters kijelzővédő felrakása.
    Én csak a kijelzőset kértem, az 6500Ft volt, de mondták, hogy tudnának felrakni a hátuljára meg az oldalára is. Mivel az enyém tokban van, ezért azt nem akartam. Ami fontos, hogy mondták, hogy néhány tok túlságosan belóg, ami fel tudja nyomni a fóliájukat, azért meg nem vállalnak felelősséget, de az ami nekem van azt mondták, hogy nem lesz problémás.
    Otthagytam, 10 perc alatt fel is tették rá.
    Íme pár kép arról, hogy hogy is néz ki:

    Ha eltűnnének a képek idővel mert üríti a ph tárhely, akkor írjatok rám, driveban is megvannak.

    Szépen kiír a széleken, alul meg kb 1 mm marad ki, vagy annyi sem. Fent a nilkines üvegfóliával ellentétben rendesen ki van vágva mindennek a lyuk, úgyhogy ez is egy nagy pluszpont.

    Remélhetőleg sose lesz szükségem, hogy sírjak miatta :DDD

    "Super perfundo on the early eve of your day."

Új hozzászólás Aktív témák