Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz 7Heads Drago #181 üzenetére

    én csak a fotós topicot és fotós review oldalakat néztem. pont annyira vagyok eltévedve, hogy ha ott megnézed az iphone se, a nexus 6p és 5x képeit, a 3 éves lumiákat, esetleg a honor 8-9-eket, lg 3-4-6-okat, amik közül a nexus a legdrágább a maga 150k-jával, akkor elsírod magad, hogy ez (az itteni teszt alapján) milyen képeket készít. Nem, nem nagyítóval nézve, hanem sima 100%-os nézetben, vagy kicsinyítve is nevetséges amit ez mutat 200k körüli áron. Samsung szoftvereit nem ismere, S3 óta kerülöm a márka termékeit, de a végeredményeket látva mind videó, mind képek terén az S8 szerintem magasra teszi a lécet. A sony szoftverét hagyjuk, az körülbelül a mate10 szintje, de inkább még az se.

    A flickeres + lightroomos raw képek pont nem az, amit egy átlag user fog készíteni, az remélem tiszta. Makrózott/közeli/tárgyfotókat azért nem nagy kunszt készíteni. Embert fotózni, félhomályban, vagy mozgó alakot szépen, túlszaturáltság nélkül, részletgazdagon - nagyjából itt vérzik el a legtöbb mobil, köztük a mate10 is.

    [ Szerkesztve ]

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák