Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz 7Heads Drago #22 üzenetére

    Kit érdekel mi jelent meg június közepén? A Mate40-et meg már gyártják, és szeptember 15 előtt is gyártották. A tollat pedig szintén nem most dobták piacra. Minden, amiről beszélsz lényegtelen az új szankciók óta. Ezt nem tudod felfogni, vagy elfogadni (vagy mindkettő).
    A "gyakorlatilag" határozottan azért szerepelt benne, mert ugye nem szó szerint állt még le minden, de kétségtelenül le fog hamarosan. Azt is írhattam, hogy "valósággal már megszűnt", mert az is ugyanezt jelentette volna.
    Az egész olyan mint egy akku. Ha lemerül, vége, és töltőre már nem rakják az idén (azaz nem lesz új alkatrész, már most sincs, hetek óta). Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy amit az akku árammal lát el, az menthetetlenül le fog állni, vagyis ezesetben, hogy amit a Huawei csinált mobilfronton, annak egyelőre vége van. Nem kell próbálnod belekötni a szó szerinti értelmezésébe amit mondtam, mert direkt mondtam úgy, ahogy. És még ha ez zavart is téged, azóta kész regényt írtam ide, alaposan kifejtve, és ott nem használtam a "gyakorlatilag megszűnt" szóösszetételt. Valami fikarcnyi értelme talán lenne ennek a műhisztinek, amit levágsz, ha nem magyaráztam volna meg többször is, hogy miért írtam, amit, de ahogy egy mondattal ezelőtt írtam, szerencsére bőven kifejtettem (és érdekes módon csak te nem akarod érteni, pedig igyekszem alaposan szájba rágni). Az, hogy még mindig ezen próbálsz rugózni, megint csak azt igazolja, hogy nincs min vitatkozni.

    Ja, amúgy bocs ha kéretlenül válaszoltam; bár nem nekem címezve írtad, gondolom rám vonatkozott.

Új hozzászólás Aktív témák