Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz ESP23 #2171 üzenetére

    - Nincsenek kompatibilitási problémák, nem tapasztaltam ilyet.

    - Van aki azt használja és nem tapasztal akadást. Én azért hagytam benne az Összefoglalóban, mert ez gyakorlatilag minden készülékre ráírható. Pl. az index.hu oldalát kell megnézni, gyorsan pörgetni, tördelni. Nincs olyan telefon, ami ne akadnak meg. Én még nem találkoztam olyannal, ami gyári vagy Chrome alatt ne röccent volna még egyszer sem meg.

    - Csak keresni kellett volna. :)
    Azt tudom Neked bedobni, amit én készítettem még korábban, teszt fotókat:
    (#476) porterocka (makró) (mindegyik nyers)
    (#663) porterocka (különböző fényviszonyok mellett, kivágott képek) (mindegyik nyers) (annyit rontottam el a leírásban az első 4 képnél, hogy nem 20% -os, hanem 20% -ra csökkentés)

    [ Szerkesztve ]

  • Deeday

    senior tag

    válasz ESP23 #2171 üzenetére

    Fényképezni nem fényképezek vele csak néha, de egy Samsung S4-el összehasonlítottuk ugyanazon beállítások mellett szebb képet csinált a P7 mint az S4 esti szoba fényviszonyok mellett egy rakás legó és kék padlószőnyeg volt fotózva állványról és az S4 nél bizony szürke volt a kék padlószőnyeg :)

    A gyári böngészőt amióta meg van nem használtam csak a Chrome ot az viszont hibátlan. Játékoknál a Fifa és a Real Soocer sorozat fut szépen, Real Racing 3 is hibátlan szaggatás mentes és az Asphalt 8 is gyönyörűen teljesített szóval szerintem a processzorral sincs gond. A másik pl az S4-nél a telefonkönyv lapozása 300 névjegynél szaggat a P7 nél simán gördül nincs szaggatás....

    Bátran merem ajánlani ár érték arányban még mindig ezt a készüléket. S4 et szerettem volna de divat(tömeg) telefon lett és az összerakása is gagyi szerintem. Ezzel szemben a P7 esztétikus és előkelő megjelenésű. Kijelzője kontrasztjai is verik a SuperAmoled kijelzőt és fényerőben is erősebb nála.
    Jelentem ez csak a saját véleményem senkit nem szeretnék vele megsérteni esetleg csak megosztottam a tapasztalatomat ezzel a 2 készülékkel.

    [ Szerkesztve ]

    LG G4

Új hozzászólás Aktív témák