Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz zeon.hu #17664 üzenetére

    5 éves a nagyobbik fiam, neki úgy áll, mintha tégla lenne a kezén, de ha kell csinálok képet. PM ben elküldöm ha kell.

    De 11 éves gyereknek is nagy. Feltéve, ha nem 80-90Kg és kigyúrt. Kb attól felfelé arányos a kar mérethez. Még nekem is kicsit nagynak tűnik, pedig 175 vagyok és 72 kg. Szokni kell a méretét.
    Bár láttam már nagyobb órát is ami semmit nem tud, csak forog benne a mutató, de a fiatal kolléga szerint trendi. :D Szóval ki tudja.

    (Nekem is a melóhelyen be akarják tiltani a telefonokat, mert sok hülye nyomkodja , meg fészbúk, meg játék és nem arra használják amire való, telefonálni, és elérhetőnek lenni. Nekem meg van 2 kisgyerek, és két elég idős szülőm. Bármikor bármi történhet és azonnal elérhető akarok maradni.)

    Amúgy P7 nagyon jól kezeli. Bár elég kicsi távolságot tud az óra és a teló. Jó rálátással 8-10M. Lakáson belül, Csak néha veszít jelet. Bár nálunk 30cm es falak vannak. Viszont azonnal vissza kapcsol amint közel ér. Szinkronizálás is gyors.

    Belső sim kártyával még nem próbáltam. Valamelyik nap úgyis veszek, akkor kiderül az a része mennyire jó.

    [ Szerkesztve ]

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák