Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKrisz751

    aktív tag

    válasz zeon.hu #17604 üzenetére

    Már volt fent, de nem működik a GPS statuszban a szintező, meg az iránytű.
    Chrome is rendszeresen kifagy.

    Amúgy brutál gyors, és sok a ram, csak nekem erre a kettőre szükségem van.
    Sok mindent nem használok a telefonból, chrome, Fb messenger, GPS, Igo, waze.

    Hang nem érdekel, kocsiban bletoothon átmegy és a zene minőségét a fejegység adja, egyéb extrák nem érdekelnek, nem játszok. Max "retro lcd games" és "retro tetris" néha, meg amőba. A gyereknek van fent lego ninja, meg még pár legós játék. Azt meg a B133 is bírja.

    (Múltkor nosztalgiából vissza raktam a B133-at. 2 hétig fel se tűnt, hogy elfelejtettem, hogy nem b609 van fent, csak megint hiányzott a ablak kezelőből való seprű gomb alul :D )

    Így igazából csak ki akarom próbálni a b852-t, mert v4 alatt olyan érzékeny volt a kijelző mint B133 alatt. Hozzá se kellett érni, csak fölé tartani az újjam és reagált, míg B609 alatt van hogy 2 másodperc vagy 10-12 érintés is kell, hogy vegye a lapot.
    Így hátha B852 alatt ez már jobb. Legyen stabil mint a B609, menjen a 2 programom és megvagyok.

    Na meg lehet ki se rootolom, lényegében csak a EStaskmanager miatt használom, hogy be tudjam lőni mi induljon el és mi ne. De lehet anélkül is kibírom.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Új hozzászólás Aktív témák